Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sklzlt/domains/vilniusbattle.com/public_html/wp-content/themes/patti/functions.php on line 73
Vilnius Street Battle » Naujienos

Naujienos

Vilnius Street Battle 2018 rezultatai

Šeštadienį Menų fabrike „LOFTAS“ jau šeštą kartą vykęs renginys “Vilnius Street Battle 2018” Vilnių šokdino gatvės šokių ritmu. Renginyje svečiavosi kviestiniai svečiai, pasaulinio lygio šokėjai iš JAV – Superdave, Prancūzijos – MaMSon ir Ness Westgang bei Olandijos – Bboy Xisco. Dalyviai į Vilnių lėktuvais, autobusais ir automobiliais atplūdo iš aplinkinių ir tolimesnių Europos kampelių: Vokietijos, Anglijos, Prancūzijos, Švedijos, Latvijos, Estijos bei Baltarusijos ir Rusijos.

Read More

Vilniaus Street Battle šokių kovose Justin’o Timberlake’o šokėjas

Vasario 24d. į didžiausią gatvės šokių renginį “Vilnius Street Battle 2018” atvyks Justin Timberlake, Beyonce, Usher šokėjas ir choreografas Superdave (JAV). Su renginio organizatoriais šokėjas dalinasi įspūdžiais apie darbą su minėtais atlikėjais – jie yra maloniausi jo sutikti žmonės pramogų versle.

Read More

Oficialus Vilnius Street Battle 2018 AFTERPARTY

Švęskime šokį, švęskime gyvenimą ! Kiekvienas geras šokių renginys turi geriausią viso to dalį – AFTERPARTY!
Oficialus Vilnius Street Battle 2018 vakarėlis šokėjams ir žiūrovams vyks netrukus po renginio Vasario 24d. 23:00 Menų fabrike LOFTAS (Švitrigailos g. 29, Vilnius).

Read More