Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sklzlt/domains/vilniusbattle.com/public_html/wp-content/themes/patti/functions.php on line 73
Vilnius Street Battle » SUPER DAVE (USA)

SUPER DAVE (USA)

Super Dave yra šokėjas ir choreografas, kilęs iš Richmondo Kalifornijoje, dabar gyvenantis Los Andžele. Nuo 1993 m. jis priklauso Housin’ Authority komandai. Superdave dirbo su tokiais atlikėjais kaip Gwen Stefani, Usher, Justin Timberlake, Chris Brown, Jennifer Lopez, Backstreet Boys, Matt Pokora, Tyrese, Bob Sinclar, Beyonce ir dar daug kitų. Jam teko kurti choreografijas Justin’o Timberlake’o “Justified” turui, Chris’o Brown’o “Up Close & Personal” turui bei Usher’io “OMG” turui. Superdave dalyvavo ir žymiose Amerikos TV laidose: “Dancing with the stars”, “VMA’s”, “Soul Train Awards”, “BET Awards”…taip pat buvo filmo “Dance Flick” dalis.
Jau nuo 2015 jis keliauja po pasaulį, veda šokių seminarus ir teisėjauja tokiuose renginiuose kaip Juste Debout, KOD, SDK, Funkin’ Stylez, Battlehanics, H2R ir The Week.
Superdave tiki originalumu. Mokymasis ir kitų stilių bei judėjimų supratimas yra svarbus, tačiau jis visuomet propaguoja originalumą ir savojo stiliaus sukūrimo svarbą.