Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sklzlt/domains/vilniusbattle.com/public_html/wp-content/themes/patti/functions.php on line 73
Vilnius Street Battle » DJ STEW (NO)

DJ STEW (NO)


Dj Stew yra karibietis Leftsound crew komandos Dj, užaugęs Prancūzijoje ir šiuo metu gyvenantis Norvegijoje, Osle. Būtent Osle jis ir pradėjo savo karjerą 2009 metais.
Stew yra oficialus Juste Debout Nordic 2018 DJ. 2015 metais Paryžiuje Dj kategorijoje jis laimėjo R.O.N. „Ready or Not“ konkursą.
Dj Stew, paveiktas ir įkvėptas įvairių ritmų bei 90-ųjų ramybės dabar yra vienas iš labiausiai užsakomų Dj Osle. Be to jis groja ir yra gerai žinomas visame pasaulyje. Stew visuomet sukurią nuostabią atmosferą, o šiemet jis visus suburs ant šokių aikštelės Vilnius Street Battle renginyje ! Stew pagrindinis tikslas yra padaryti tai, kad visi gerai praleistų laiką ir mėgautųsi jo aistra – muzika. Dj Stew grojo: Juste Debout Nordica (Oslas), Café sør (Oslas) Diplomaten (Oslas) NOX (Oslas) Ballroom (Oslas) The Villa (Oslas) Seeds (Oslas) Kennelklubben (Oslas) Frk.Larsen (Kristiansandas) Familien (Trondheimas) Club Stift (Lillehammeris) Metro/Soho (Bergenas) Baremas Tapas & Bar (Drøbak) Mango (Kopenhaga) Los Maquienes (Vigo/Ispanija) Studio 57 (Porrino/Ispanija) Nefertitti (Gotenburgas/Švedija).