Vilnius Street Battle 2016 nugalėtojai

Šeštadienį Vilniuje, Legendos klube, „Vilnius Street Battle“ jau ketvirtą kartą sėkmingai subūrė gatvės šokių pasaulio žvaigždes įsimintinam metų įvykiui. Gatvės šokių ritmu sukosi daugiau nei 400 šokėjų iš viso pasaulio.
Pagrindiniai renginio svečiai: Brooklyn Terry (JAV/Japonija), Nelson Ewande (Prancūzija), Ben Wichert (Vokietija), Bboy Focus (Suomija), Bboy Vados (Rusija), Bboy Stepper (Olandija) su komanda po visos dienos teisėjavimo, šokių ir pasirodymų liko sužavėti itin aukšto lygio šokėjų pasirengimu bei kruopščiu organizatorių darbu.

Didžiausią įspūdį tiek žiūrovams, tiek teisėjams paliko vaikų kategorijoje dalyvavę šokėjai – lietuviai užėmė visas tris prizines vietas Hip-hop kids kategorijoje!
Renginiu susidomėjo ne tik garsūs kviestiniai svečiai – renginio teisėjai, bet ir Europos čempionatuose aukštus rezultatus pasiekę šokėjai – dalyvių sąrašuose mirgėjo tokie vardai kaip čempiono vardą prieš savaitę Paryžiuje pelnęs Greenteck iš Kanados, Robin iš pasaulio čempionų Top9, Funkymoe ir Stew iš Skandinavijos, Adamas ir Ewe iš „Co jest crew“.

Džiaugsmą kelia ir tai, kad tarp šių tarptautinį pripažinimą pelnusių šokėjų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Italijos, Švedijos ir netgi Kanados lietuviai taip pat sėkmingai skynėsi kelią pergalės link ir užėmė nemažai prizinių vietų.

Pirmosios vietos nugalėtojai džiaugėsi laimėtais 700 eurų vertės piniginiais čekiais ir specialiais rėmėjų įsteigtais prizais. Visiems prizinių vietų laimėtojams įteikti unikalūs „Vilnius Street Battle 2016“ trofėjai.

Nugalėtojų sąrašas:

Hip-Hop 2×2

1 vieta Vitek ir Kryak Farfor (Rusija)

2 vieta Max Stroff ir Lil K (Lietuva/Anglija)

3 vieta Gavr ir Wave (Estija)

House 2×2

1 vieta Gavr ir Jigaboo (Baltarusija)

2 vieta Adam ir Ewa Co jest crew (Lenkija)

3 vieta Gaudrė ir Agata (Lietuva)

Popping 2×2

1 vieta Greenteck ir Temps (Kanada/Lenkija)

2 vieta Vitek ir Kimpop (Rusija)

3 vieta Summoners rift (Latvija/Lietuva)

Breikas 2×2

1 vieta Robin ir Slav iš Top9 (Rusija)

2 vieta Fantos ir Sokol iš Hunters(Baltarusija)

3 vieta pasidalino dvi komandos: Open space&Skeeter ir Funk Zames (Baltarusija ir Rusija)

Top rock 1×1

1 vieta Robin (Rusija)

2 vieta Bboy Pluton (Baltarusija)

3 vieta Bura Deny (Latvija)

Breaking kids 1×1

1 vieta Nixter (Estija)

2 vieta DanikLauskis (Latvija)

3 vieta DanikSida (Latvija)

Hip-Hop kids 1×1

1 vieta Atėnė (Lietuva)

2 vieta Liepa (Lietuva)

3 vieta Oskaras (Lietuva)

Showcase

1 vieta Funky Beat Lovers (Lietuva)

2 vieta Bubble Hard crew (Lietuva)

3 vieta Lazy Dogs (Lietuva)[:en]Vilnius Street Battle 2016 winners list!

Hip-Hop 2×2

1 vieta Vitek ir Kryak Farfor (Rusija)

2 vieta Max Stroff ir Lil K (Lietuva/Anglija)

3 vieta Gavr ir Wave (Estija)

House 2×2

1 vieta Gavr ir Jigaboo (Baltarusija)

2 vieta Adam ir Ewa Co jest crew (Lenkija)

3 vieta Gaudrė ir Agata (Lietuva)

Popping 2×2

1 vieta Greenteck ir Temps (Kanada/Lenkija)

2 vieta Vitek ir Kimpop (Rusija)

3 vieta Summoners rift (Latvija/Lietuva)

Breikas 2×2

1 vieta Robin ir Slav iš Top9 (Rusija)

2 vieta Fantos ir Sokol iš Hunters(Baltarusija)

3 vieta pasidalino dvi komandos: Open space&Skeeter ir Funk Zames (Baltarusija ir Rusija)

Top rock 1×1

1 vieta Robin (Rusija)

2 vieta Bboy Pluton (Baltarusija)

3 vieta Bura Deny (Latvija)

Breaking kids 1×1

1 vieta Nixter (Estija)

2 vieta DanikLauskis (Latvija)

3 vieta DanikSida (Latvija)

Hip-Hop kids 1×1

1 vieta Atėnė (Lietuva)

2 vieta Liepa (Lietuva)

3 vieta Oskaras (Lietuva)

Showcase

1 vieta Funky Beat Lovers (Lietuva)

2 vieta Bubble Hard crew (Lietuva)

3 vieta Lazy Dogs (Lietuva)